Premium Wax 150mm

Premium Wax 150mm

Premium Wax Foam Cut 150 mm

Наменет за Protection производите: Power Lock, Power Protect Ultra (PP Ultra) , Carnauba Liquid 
Wax Foam има високи перформанси при користење на ротациона, орбитална и dual action машина

- Дијаметар 150 мм со дупка во средина
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4310
  • Производител: MENZERNA
  • Код: Premium Wax 150mm
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD