Shampoo POWER

Shampoo POWER

Shampoo POWER  -  моќен шампон за секаква нечистотија!


• Ултра концентриран (обезмастувач) шампон, пакување за 30 миења 
• Активните состојки обезбедуваат висока пенливост, мирис на јагода.
• Лесно се испира, притоа заштедува вода
• Без никакви траги после испирањето. 
• Безбеден за алуминиумски делови,секаков тип на фелни, мат и сатин финиш, како и облошени со фолија. 

Пакување : 1000 мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6400
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Shampoo POWER
  • Достапност: На залиха
  • 329 MKD
  • Без данок: 279 MKD