Super Dryer

Super Dryer

Super Dryer  60x80 - Ultra Microfiber Drying Cloth 530 GSM


Super Dry е примарна крпа после миење на возилото!  Погодна за рачни перални & детаилинг студиа
Големината од 60 x 80 см. го олеснува бришењето и совршено ја суши површината само со едно поминување. Специјалниот микрофибер материјал има способност да абсорбира големо количество вода, дури до 3,5 пати повеќе од својата тежина.
Страната со кратко влакно се користи за бришење стаклена површина.

Големина: 60 x 80 см                                             
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 16527
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Super Dryer
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD