Glass Cleaner

Glass Cleaner

Glass Cleaner - чистач за прозори и огледала 


• Иновативна формула без амонијак, со природени Tenso активни материи.

• Брзо сушење.

• Погоден за употреба во затворени простории или во слабо проветрени простори.

• Не остава дамки на прозорите и огледалата, погоден и за користење во вашиот дом.

• Одлично моќ на чистење, како дамки од никотин и дамки од маст. 

 - Пакување 500 мл.
                                                            

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 7394
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Glass Cleaner
  • Достапност: На залиха
  • 250 MKD
  • Без данок: 212 MKD