Split

Split

Split -  примарно средство за нега на вашето возило!

 СПЛИТ е едноставен производ кој ги содржи сите квалитети што ги дефинира МА- FRA . Мулти- употреблив, стакло, ЛЦД , пластика, дрво,челик, ламинат,каросерија и сите фарбани површини како врати и мебер... Сплит беше создаден во совршена хармонија со животната средина кој е целосно биоразградлив и нејзините главни состојки се апсолутно природно.


СПЛИТ е потполно без амонијак ,а ја зема својата моќ на чистење од кокос  и пченка!   Неговата природна формула го прави посебно погоден за употреба во затворени, лошо вентилирани простори. СПЛИТ брзо се суши , без да остават хало, дури и кога се користи во директна сончева светлина. Отстранува чад, смог , сите видови на масти, остаток на восок од автомобили, сите стаклени и пластични делови во автомобилот, канцеларија и дома.
Погоден според составот за безбеден деталинг и како подобрувач на флуентност за работа со глина. Clay Bar

Пакување: 1000 мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 10260
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Split
  • Достапност: На залиха
  • 299 MKD
  • Без данок: 253 MKD