Polish Express

Polish Express
Ма-Fra Polish Express 

PolishExpress е револуционерен полиш од МА-FRA, врз основа на нанотехнологијата, кој се користи само како шампон!!!
Со Polish Express ®, ќе пробате нов начин на полирање на вашиот автомобил кои ќе ве остават навистина зачуден! Разредете Polish Express во кофа во 1:10 со вода, се користи сунѓер да го нанесете еднакво на површината на автомобилот, а потоа само исплакнете!

Во суштина, PolishExpress гарантира четири фантастични нанотехнологијата ефекти: (Polish Effect) Полиш ефект - за незаменлива сјај; Бришачи на шофершајбната - (FLUID EFFECT) Течен ефект за голема сигурност во случај на дожд; (MIRROR EFFECT) огледало ефект , и една и единствена (SILK EFFECT) СВИЛА ефект, за навистина мазна каросерија, свилена на допир!

Пакување 4,5 кг.
                                                  Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5858
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Polish Express
  • Достапност: На залиха
  • 2,649 MKD
  • Без данок: 2,245 MKD