Q²M Soft Dryer 60x80

Q²M  Soft Dryer 60x80

 Q2M Soft Dryer 60x80

GYEON Q2M Soft Dryer  е микрофибер крпа за сушење. Специјално дизајнираниот материјал е во можност да впие големо количество вода и да го олесни сушењето на третираниот дел. Исклучителната мекост и ласерската обработка на рабовите кај оваа микрофибер крпа придонесува максимална безбедност по лакот и не дозволува да направи било какви линии на третираниот дел. 

Големина 60 x 80 см.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2870
  • Производител: Gyeon
  • Код: Soft Dryer 60x80
  • Достапност: На залиха
  • 790 MKD
  • Без данок: 669 MKD