Metal polish cream

Metal polish cream

Metal polish cream - полир за метал/пластика


Полир паста за метал и пластика без абразиви!
Оваа пинк формула е уникатна комбинација од соединенија за чистење и полирање, либрикант кој ке го остави било кој метал со висок огледало финиш.
Се користи за злато, сребро, месинг, легура, магнезиум, бакар, не’рѓосувачки челик како и на стакло и пластика.
Се нанесува во мала количина на апликатор или полир сунгер и се пребришува со мека микрофибер крпа за да се доведе до висок сјаен финиш.

Пакување  125мл.

                                                         

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 8777
  • Производител: MENZERNA
  • Код: Metal polish cream
  • Достапност: На залиха
  • 690 MKD
  • Без данок: 585 MKD