Flash Bright Kit

Flash Bright Kit

FLASH BRIGHT KIT - Полир за алуминиум, хром и челик 


FLASH BRIGHT е полир крема, специјално дизајниран да се исчисти и освежи и отстрани мали гребнатини и лесна 'рѓа кај хром, алуминиум, челик, месинг и легирани површини. FLASH BRIGHT  лесно се применува при тоа гарантирајќи длабок и долготрајен сјај без создавање на микро-гребнатини, враќање на оригиналниот сјај и обезбедување ефективна заштита од корозија од УВА зраци,
Упатство за употреба: се применуваат во мали количини со користење на апликаторот. Применете потребен притисок при триење. Отстранете го вишокот на производот и тријте се додека не се постигне супер сјај, користејќи друга сува и чиста микрофибер крпа.

Содржи: 1 FLASH BRIGHT 80мл. + 1 сунѓер (зголемна ефикасноста без гребење)


                                                      
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 10914
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Flash Bright Kit
  • Достапност: На залиха
  • 490 MKD
  • Без данок: 415 MKD