Cromobrill 2G

Cromobrill 2G

Cromobrill 2G

CROMOBRILL е детергент формулирани за да ги отстрани дамките и траги од оксидација/р'ѓа од метални површини и хромирани делови. Ефикасно ја отстранува р'ѓата од површината!

Биоразградлив, со сетрификат за безбедно користење и во индустријата.

Силната, широка CROMOBRILL акција се основна алатка за чистење  екстериери на цистерни и камиони!
 Разредување варира во согласност со степенот на начистотија.
Се употребува неразреден или разреден во 1:5 со вода.

Пакување 25кг, 60кг, 220кг

Контактирај за цена! 
 
           


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5251
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Cromobrill 2G
  • Достапност: На залиха