Odorbact Out

Odorbact Out

ODORBACT OUT - NEW CAR fragrance 

Антибактериски санитајзер за автомобилски климатизери
Odorbact ги елиминира непријатните мириси, кои се формираат во внатрешноста на автомобилскиот систем за климатизација , со санација и отстранување на бактерии, притоа оставајки пријатна миризба која трае!

Овој производ за разлика од конкурентите, ќе ве изненади со својата функционалност, која е докажана и потврдена од врвни детаилери ширум светот!Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 9589
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Odorbact Out
  • Достапност: На залиха
  • 450 MKD
  • Без данок: 381 MKD