Pulimoscerini insect

Pulimoscerini insect

Pulimoscerini insect 


Средство за безбедно отстранување инсекти

• Брзо ги отстранува сите траги од инсекти од автомобили, мотоцикли и шлемови.
• Ефикасно отстранува смола.
• Безбедна по бојата и деликатни делови на автомобилот.
• Нејзината формула ја почитува еколошка средина.

  Пакување 12кг, 25кг и 60кг.

  Контактирај за цена!


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 8957
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Pulimoscerini insect
  • Достапност: На залиха