Quick Spray

Quick Spray

Quick е корисен производ да е присутен во вашиот автомобил во секое време, благодарение на својата компактна големина, може да се чуваат во која било торба или под седиште, корисно за спроведување поправки брзо.

Quick интервенира ефикасно, нејзината внатрешна латекс мешавина брзо го враќа притисокот во гумите и ја затвора  дупката на пневматикот.

Да се ​​подобри дејството и поефикасно примени, се препорачува веднаш по примена да се придвижи автомобилот, така што  вртењето на гумите ќе ја стабилизира смеса директно на ѕидовите на пневматикот
.

Погодно за користење, автомобили и мотори, скутери

Пакување 300мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6177
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Quick Spray
  • Достапност: На залиха
  • 379 MKD
  • Без данок: 321 MKD