Q²M Ceramic Detailer

Q²M Ceramic Detailer

Q²M  Ceramic Detailer 


Q²M Quick Detailer, производ за брза SIO2 заштита за третирана и не третирана површина со керамичка заштита. Супериорен, ефикасен , брзо ја чисти и заштитува површината кај секој надворешен дел на возилото.  Овој производ се препорачива да се користи за одржување на керамичка заштита, може да се користи на сува или влажна површина.
Заштита до 6 недели!

Пакување 400 мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2498
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Ceramic Detailer
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD