Aston DB3

Aston DB3

Aston DB3

DB3 e особено индициран за отстранување на органски и протеински остатоци од сите видови површини.

Санитајзер за целосна хигиена на третираните делови отстранувајќи мувла, органски и протеински остатоци.
Астон DB3 главно се користи во прехранбената индустрија, кланици, месарници, млекарии  прозиводство на млечни прозиводи... и секаде каде е потребна максимална хигиена.

Пакување : 12 Kg , 25 Kg


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 7439
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Aston DB3
  • Достапност: На залиха