Fast Cleaner - Detaling

Fast Cleaner - Detaling

Fast Cleaner - Detaling - Задржите го вашето возило секогаш чисто и сјајно! 


Fast Cleaner може да се користи секојдневно за отстранување на птичји измет , траги од животни, инсекти и било кој друг вид на нечистотија на површината на автомобилот, како и несовршености од невнимателно  перење ( бели линии , ленти , вар или остатоци од шампон, ) .

Fast Cleaner, благодарение на својата совршеност , формула без силикон , го држи вашиот автомобил без прашина и отпечатоци од прсти, ја обновува бојата и го продолжува времетраењето на восок кој е веке нанесен .

Благодарение на својата префинета "капка, вода, брзина" технологија,  гарантира долготрајна  отвратлив ефект од вода на прозорците и целата површина на автомобилот , вашиот автомобил секогаш ќе биде сјајен, чист и заштитен !

УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА : Испрскај го производот на површината на растојание од околу 20 см. Потоа поминете со микро-фибер крпа , со користење хоризонтална движења, додека е целосно сува површината на автомобилот

Пакување 500 мл.


                                                      


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 8291
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Fast Cleaner - Detaling
  • Достапност: На залиха
  • 350 MKD
  • Без данок: 297 MKD