Deca Flash

Deca Flash

Deca Flash - отстранување на катран, лепило

Deca Flash  е исклучително лесен за употреба кој ги елиминира дури и најтврдокорните траги од лепак или катран од каросеријата, брзо, без напор и без чистењето.
Deca Flash е високо ефективен, неговата иновативна формула со сигурност нема да ги избели третираните делови, бидејки неговите главни агенти се еколошки.
Ова е само една од многуте причини зошто Deca Flash  се користи од страна на професионалните перални и деталинг сервиси. 

Пакување: 250 мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 11463
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Deca Flash
  • Достапност: На залиха
  • 399 MKD
  • Без данок: 338 MKD