Deca Flash 5kg

Deca Flash 5kg

Deca Flash 5kg  -  отстранување на катран, лепило, асфалт, битумен


Deca Flash  е исклучително лесен за употреба кој ги елиминира дури и најтврдокорните траги од лепак, катран , асфалт или битумен од каросеријата.
Неговата иновативна формула и високата ефикасност со сигурност нема да ги избели третираните делови, бидејки неговите главни состојки се еколошки.
Ова е само една од мнигуте причини засто Deca Flash се користи од страна на професионалните сервиси, перални и детилинг студиа.

Пакување: 5 KgНапишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5267
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Deca Flash 5kg
  • Достапност: На залиха
  • 2,099 MKD
  • Без данок: 1,779 MKD