Deytona pro line

Deytona pro line

DAYTONA - Шампон со восок 


DAYTONA,  е во основа неутрален шампон со способности за темелно отстранување на нечистотијата и во исто време нежно го полира автомобилот , благодарение на присуството на високо количество на восок. DAYTONA се базира на целосно биоразградливи материи , способен за читење и одржување на виталноста на оригинални бои со текот на времето кај автомобилот. Се раствара во вода во сооднос 1:40 (180 лит. спремно за употреба) и се нанесува задолжително со сунгер или микрофибер ракавица.

Deytona Pro Line e примарно средство за професонална нега на автомобили!


Пакување 5 кг.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4527
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Deytona pro line (shampoo & wax)
  • Достапност: На залиха
  • 1,200 MKD
  • Без данок: 1,017 MKD