Diamant Plast Four

Diamant Plast Four
DIAMANT PLAST FOUR  - полимер за пластика (со Карнауба восок)

Дијамант ПЛАСТ создава извонреден "свила" ефект на ентериерот, пластика и кожа , долготрајна заштита против прав (антистатик)!
ПРИДОБИВКИ:
Штити и ги негува материјалите благодарение на полимерниот ефектот врз пластиката, во комбинација со негувачки ефект на Карнауба восок. Не ја променува бојата кај пластичните делови и не ја остава мрсна . УВА заштита од Сонце , има изворедно пријатна миризба.
Ова пакување дозволува сооднос со вода 1:1

    

     Пакување 4,5 кг.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 12284
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Diamant Plast Four
  • Достапност: На залиха
  • 2,090 MKD
  • Без данок: 1,771 MKD