Hippy - освежувач

Hippy - освежувач

Hippy - освежувач 

Хипи е новиот  освежувач за автомобили од Мa-fra, кој е особено наменет за понежниот пол. Хипи, ќе создаде насмевка секој пат кога ќе влезете во вашиот автомобил. Секој пат кога ќе го помирисате мирисот на својот ексклузивен хипи избор, ќе бидете обвиткани во атмосферата на едно време, што повеќе не постои.

Хипи е безбеден и загарантиран производ, направен од најнови материјали и дизајниран лесно да се вметнува во отворите за вентилација.

Името Hippy прифаќа вредностите на една генерација што го промени светот во 70тите, дека се уште живее во ехото на страстни атмосфери.

МА- FRA, flower power - замислете мир, љубов слобода, Nature Trip , замислете небото и љубовно лето... и сите мириси имаат своја приказна која е уникатна!

Хипи не е вообичаен мирис за автомобил (како мирис од јаболка, лубеница, лимон или шишарка) , туку е нешто сосема друго:  мал објект предодреден да стане колекционерска икона на гламур. Сите мириси се специјално дизајнирани за оваа намена, со помош на стручни лица кои се издвојуваат во прозиводството на парфеми од реномирани светски брендови.

Подарете му цвет за вашиот автомобил : дајте си сон што оживува секоја пролет.

Мирис кој нежно ќе трае 30 дена и испушта континуиран дискретен мирис кој не е нападен!

Flower Power, Imagine Peace, Love Freedom, Nature Trip, Heaven's Door and Summer of Love may still change the world!


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5995
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Hippy
  • Достапност: На залиха
  • 280 MKD
  • Без данок: 237 MKD