Autoflor 5 Kg

Autoflor 5 Kg

AUTOFLOR (Refresh/  BlackBerry n' Musk/ Vanilla & Fruits,Cocos)


Ефикасно анти-бактериско освежување, вашиот автомобил заслужува префинет и ексклузивен мирис кој создава уникатна и интригантна атмосфера. Ги неутрализира сите упорни и лоши миризби. Мирис кој трае! Се нанесува на ткаенина, наменет и за вашиот дом.
Овој производ се раствара во сооднос 1:1 - 1:5 со вода , по потреба!


Пакување 5 кг.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 9765
  • Код: Autoflor 5 Kg
  • Достапност: На залиха
  • 1,600 MKD
  • Без данок: 1,356 MKD