Nebula Foam 2.0

Nebula Foam 2.0

Nebula Pump Foam 2.0  - 2 литарска пумпа

Совршена алатка за мешање и ненасување на хемикалии која прави пена (погодна за алкални хемикалии), со висока издржливост!

Системот за пенловост се регулира со 3 посебни регулаториНапишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 11820
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Nebula Foam 2.0
  • Достапност: На залиха
  • 1,990 MKD
  • Без данок: 1,686 MKD