Plastic spray

Plastic spray

Plastic spray bottle - пластично шише со прскалка


Ова е идеална алатка за раствор на хемикалии со вода со обележана скала за раствор на самото шише.

1 литар


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 13589
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Plastic spray
  • Достапност: На залиха
  • 249 MKD
  • Без данок: 211 MKD