Panno 3 SHINE

Panno 3 SHINE

Panno 3 SHINE - комплет од 3 високо квалитетни микро-фибер крпи.

Тоа е изборот на професионалци, сите три крпи се со различна намена,  совршен за сјај на вашиот автомобил, стакло и внатрешност! Различен материјал на сите три крпи, направени за соодветна намена со високи перформанси и последна микро-фибер технологијата. Влакната на ткаенината се 100 пати потемки од човечка коса и неверојатно меки, ултра-абсорбирачки ефект 

- Црвената боја е наменета за прашината од вашиот табла, обезбедувајќи висок анти-статички ефект. 

- Лила боја, намената за надворешност, каросерија, лак

- Сина боја е наменета за  отстранување на тврдокорна нечистотија без халони, гарантира висок сјај на автомобилските прозорци


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 8524
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Panno 3 SHINE
  • Достапност: На залиха
  • 350 MKD
  • Без данок: 297 MKD