Panno Extra Dry

Panno Extra Dry

Panno Extra Dry   

Екстра- суво од Mafra , до последната капка ! Екстра голема 43x32


ЕКСТРА СУВО ,  синтетичка велур ткаенина. Осмислена за да ви помогне кај автомобилот до совршено сушење, Екстра Сува, го решава проблемот поефикасно одколку било кој производ на пазарот  и тоа го прави со отстранување на сите водни остатоци од секоја повешина без да остават било какви траги .

ЕКСТРА СУВО е крпа опремена со висок капацитет на апсорпција и е издржлива и отпорена на абење.

За совршени резултати , се мие крпата во вода и сапун пред употреба , не ја прскајте со врела вода или под висок притисок , по употреба,  положи ја да се исуши!


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 8758
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Panno Extra Dry
  • Достапност: На залиха
  • 289 MKD
  • Без данок: 245 MKD