Q² Quick View

Q² Quick View

Q2 Quick View


 Овој производ се одликува по својата брзина на аплицирање! Со негово аплицирање на предната шофершајбна има трајност до 6 месеци, додека на страничните и задното стакло до 12 месеци. Овој производ е основен за детаилинг , како керамичка заштита на секоја стаклена површина.
Апликација:  Подготви ја и исчисти ја површината со Q2M Prep.  Аплицирај Quick View со кружни движења, сексија по секција и остави го 5 мин.  (повтори ако е потребно),  потоа со чиста микрофибер крпа лесно пребришија аплицираната површина.
Избегнувај аплицирање на сонце!

Пакување: 120 мл.


 
                                                                       

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2156
  • Производител: Gyeon
  • Код: Quick View
  • Достапност: На залиха
  • 1,590 MKD
  • Без данок: 1,347 MKD