Wheel & Tyre Cleaner

Wheel & Tyre Cleaner

Wheel & Tyre Cleaner - Средство за темелно чистење фелни


Ова иновативно средство од новата генерација на Ma-fra за бандажи и ГУМИ е идеалено за чистење на фелните и гумите за вашиот автомобил, лесно, брзо и безбедно, притоа ги заштитува вашите гуми од стареење и ја враќа оригиналната боја на гумите.
Со својата ефективна активна пена, лесно и брзо ги отстранува сите видови на нечистотии!


ПАКУВАЊЕ - 500мл.


                                                            


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6993
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Wheel & Tyre Cleaner
  • Достапност: На залиха
  • 380 MKD
  • Без данок: 322 MKD