Satino

Satino

Satino  - Шампон за мат финиш


-       Шампон со одлични перформанси, идеално за мат лак или обложен со фолија
     Обезбедува максимална заштита од УВ зраци до 3 недели
-       Обезбедува лесно сушење на површината
-       Високата лубрикантност на овој производ го прави комплетно безбеден производ за користење на површина претходно третирана со восок или силант
-       Погоден за отстранување на бигор и магнезиум од лакот, независно од тврдоста на водата, овој производ функционира беспрекорно во мека или тврда вода


Пакување: 500мл.


                      
       
  


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5479
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: SATINO
  • Достапност: На залиха
  • 790 MKD
  • Без данок: 669 MKD