Q²M Leather Cleaner ST

Q²M Leather Cleaner ST

Q²M Leather Cleaner Strong


Q²M Leather Cleaner Strong производ наменет за ефикасно чистење на кожа пред нанесување на керамичка заштита. Посебно производен и наменет за припрема на Q² Leather Shield, без додатни омекшувачи, адитиви или восоци. Темелно ја чисти кожата и притоа оставајќи мек мат финиш на третираниот дел , погоден за секој тип на кожа (не вклучувајќи превртена кожа).

Овој производ е погоден и наменет за чистење на веке третирана кожа со керамичка заштита од типот на Q² Leather Shield или Q²M Leather Coat 


Пакување: 500мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6304
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²MLeatherCleaner
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD