Charme Detergente

Charme Detergente
  Step 1
Charme Detergente, детергент со базирана пена која ги раствора и отстранува сите видови на нечистотии, навлегува длабоко во порите на кожатa. Се нанесува со меката површина на сунѓерот. Нечистотијата се отстранува со помош на микрофибер крпа!
Колекцијата "Charme" е професионална нега за кожа, која се базира на производи кои водат низ три фази 

Пакување 150 мл.

   Step 2
Charme Nutrien, крем кој содржи природно добиени хидрантни елементи, од суштинско значење за одржување на природноста и рамнотежата  на кожени седишта и капаците.
   Step 3
Charme Hydratic,  Хидратација, погоден за враќање на еластичноста и сјајот на кожата која со текот на времето се суши и напукнува. 


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 7645
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Charme Detergente
  • Достапност: На залиха
  • 450 MKD
  • Без данок: 381 MKD