Charme Detergent 5kg

Charme Detergent 5kg
Charme Detergent се користи како прв чекор во процесот на чистење на кожата, базиран на растителен состав кој лесно се раствора и ги елиминира целосно нечистотијата од кожата. Неутралната формула работи длабоко и остава долготрајна чистота! производот е неутрален,  кој придонесува совршено да ја негува кожата која се третира без никаква опасност од сушење или губење на еластичноста за време на првиот чекор. 

Чекор 1
Charme Detergent, детергент со базирана пена која ги раствора и отстранува сите видови на нечистотии, навлегува длабоко во порите на кожатa. Се нанесува со меката површина на сунѓерот. Нечистотијата се отстранува со помош на микрофибер крпа!
Колекцијата "Charme" е професионална нега за кожа, која се базира на производи кои водат низ три фази 


Пакување: 4500 мл.

Чекор 2
Charme Nutrien, крем кој содржи природно добиени хидрантни елементи, од суштинско значење за одржување на природноста и рамнотежата  на кожени седишта и капаците.
Чекор 3
Charme Hydratic,  Хидратација, погоден за враќање на еластичноста и сјајот на кожата која со текот на времето се суши и напукнува.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 9023
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Charme Detergent 5kg
  • Достапност: На залиха
  • 2,390 MKD
  • Без данок: 2,025 MKD