Semper

Semper

SEMPER - Неутрален шампон со висок степен на лубрикација


-       Високо концентриран неутрален шампон со одлична лубрикација.

     Обезбедува одличен резулатат и остава пријатен мирис 

-    Комплетно безбеден за одржување на керамичка или нано заштита, восок, силант или друга заштита на лакот

-       Посебно наменет за третирање на најделикатниот и најнежниот природен карнауба восок

-       Не содржи восок и не остава бели траги после плакнењето

P  Пакување: 500мл.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2092
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Semper
  • Достапност: На залиха
  • 750 MKD
  • Без данок: 636 MKD