Charme Nutrien crema

Charme Nutrien crema

Charme Nutrien crema

Колекцијата "Charme" содржи препарати за професионална нега за кожа, која се базира на производи кои водат низ три фази:
Step 2
  - Charme Nutrien, крем кој содржи природно добиени хидрантни елементи, од суштинско значење за одржување на природноста и рамнотежата на кожени седишта и капаците. Пакување од 150 мл. можност за третирање 7-10 возила.

Step 1
  - Charme Detergente, детергент со базирана пена која ги раствора и отстранува сите видови на нечистотии, навлегува длабоко во порите на кожатa. Се нанесува со меката површина на сунѓерот. Нечистотијата се отстранува со помош на микрофибер крпа!

Step 3
  - Charme Hydratic,  Хидратација, погоден за враќање на еластичноста и сјајот на кожата која со текот на времето се суши и напукнува. 

Пакување 150мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6816
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Charme Nutrien crema
  • Достапност: На залиха
  • 690 MKD
  • Без данок: 585 MKD