Charme Hydratic

Charme Hydratic

Charme Hydratic 

Колекцијата "Charme" содржи препарати за професионална нега за кожа, која се базира на производи кои водат низ три фази:

Step 3
  - Charme Hydratic,  Хидратација, погоден за враќање на еластичноста и сјајот на кожата која со текот на времето се суши и напукнува.
Step 2
  - Charme Nutrien, крем кој содржи природно добиени хидрантни елементи, од суштинско значење за одржување на природноста и рамнотежата на кожени седишта и капаците.
Step 1
  - Charme Detergente, детергент со базирана пена која ги раствора и отстранува сите видови на нечистотии, навлегува длабоко во порите на кожатa. Се нанесува со меката површина на сунѓерот. Нечистотијата се одстранува со помош на микрофибер крпа!

Пакување - 150мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6442
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Charme Hydratic
  • Достапност: На залиха
  • 500 MKD
  • Без данок: 424 MKD