HP12 5Kg

HP12 5Kg

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!

Повеќенаменски , универзален , сестран ... 

\Ова е моќен мултинаменски чистач кој има многу висока моќ на чистење за сите намени , се користи во индустријата, малите и средни претпријатија за повеќето различни апликации.

HP 12 за неколку секунди ги раствора сите нечистотии , апсолутно лесно да се отстрани масло или маст од автомобили, мотоцикли, велосипеди , камиони , чамци и сите други метални или пластични површини без оштетување на алуминиум или хромирани делови , кои обично се најмногу подложни на оштетување при вакво детално чистење.

Својот пријатен мирис и голема сигурност при употреба го прават идеален дури и за домашна употреба ( ролетни, греалки, скари, дамки од масло на подот од гаражата и сл.)


За HP 12 гарантира МА- FRA дека е биоразградлив , има дифузер кој се прилагодова според неговата намена а воедно да биде ефективно и оптимално.
HP 12 е замена на стариот и познат производ Mistral by Ma-Fra!


Пакување : 4500 мл
 

                             
                                                                          


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 20563
  • Производител: MA-FRA
  • Код: HP12 5Kg
  • Достапност: На залиха
  • 1,950 MKD
  • Без данок: 1,653 MKD