Wendy

Wendy

Wendy 


Венди е високо квалитетен магичен сунгер кој е наменет за темелно чистење!  
Густата структура на овој сунгер овозможува безпрекорно чистење на сите мазни површини како : кожа, пластика, алуминиум...Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 14869
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Wendy
  • Достапност: На залиха
  • 90 MKD
  • Без данок: 76 MKD