Idrostop

Idrostop

Idrostop - fabric coating 


IDROSTOP , производ за хидроизолација и регенерација . Нејзинита формулација, благодарение на Нано-tech технологи на заштита, ги штити површините од  разни течности, дожд, УВ,  матирии во потврда форма. IDROSTOP  е водоотпорен!
Благодарение на својата единствена формулација, IDROSTOP овозможува заштита од сите надворешно несакани дејства кои можат да им наштетат на вашите седишта во автомобилот, како и други такенини во васхиот дом. Овој производ истотака се користи на сите надворешно изложени материјали.

IDROSTOP МА-FRA е во формат од 300 мл.

   
 
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 12353
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Idrostop
  • Достапност: На залиха
  • 699 MKD
  • Без данок: 592 MKD