Heavy Work Microfiber

Heavy Work Microfiber

Heavy Work Microfiber е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. 


Оваа високо квалитетна и нежна микро-фибер крпа не се разресува и е високо-отпорна на абење.
Се користи за различен тип апликации или одстранување на производи.
Со високи оценки од страна на врвните детаилинг професионалци!


Пакетот содржи 6 крпи со големина 60X40cm. 


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 9167
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Heavy Work Microfiber
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD