Hydra

Hydra

Hydra - Hyper Dressing 


Мулти наменски хајпер дресинг за надворешни и внатрешни пластики, кожни и гумени делови!
Полимерната структура гарантира заштита до 90 дена од денот на аплицирање, заштитува од УВ зраци (кои лесно ни уништуваат пластиките и кожата) ја обновува и ја враќа природната боја и сјај на третираниот дел.
Hydra, е на водена база. Не содржи алкохол или солвент во неговата структура, што дава сигурност по завршувањето на дејството нема да ги обели или нагризе третираните делови.

Пакување : 500мл.  

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6521
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Hydra
  • Достапност: На залиха
  • 850 MKD
  • Без данок: 720 MKD