Q²M Preserve

Q²M  Preserve

Q2M Preserve 

Preserve е производ наменет за брзо реставрирање на побелените пластики со голема трајност, и заштита на површината од нечистотија, UV зраци и придонесува висока анти-статичка заштита. Мат е најпосакуваниот ефект на денешницата за внатрешноста на возилото кој го нуди Preserve, неутрален, мат, "фабрика" финиш на сите третирани делови.
Preserve дозволува и користење на надворешни делови како и третирање и нега на кожа.
Овој производ креира невидлив слој на заштита, кој не го нарушува изгледот и мекоста на материјалите. 

Пакување: 250ml. 


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2985
  • Производител: Gyeon
  • Код: Preserve
  • Достапност: На залиха
  • 690 MKD
  • Без данок: 585 MKD