Plastic Care 3in1

Plastic Care 3in1

Plastic Care 3in1 - третман за пластика со пчелин восок


Прозивод наменет за пластични делови на автомобилот како инструмент таблата се особено деликатни микро-пори на површини кои всушност имаат тенденција да ја апсорбира прашина и нечистотии.
Редовно користење на овој прозивод  ја оживува заштититува со инструмент таблата како и сите останани пластичните делови.
Plastic Care 3in1 е мешавина на детергенти, пчелин восок и заштитни полимери кои гарантираат ефективно и деликатно чистење,, долгорочно анти-УВА и анти-статички бариера која ја спречува лепење на прашината  и избегнува предвремени бледнее на пластика, исто така, избегнување непријатни мириси со ослободување продолжено чувство на чиста свежина.
Упатство за употреба: испрскај го производот рамномерно во мали дози и на растојание од околу 20 см.остави да делува неколку секунди и потоа помини го со сува мф крпа

Пакување: 500 мл.                                                                    


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 9111
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Plastic Care 3in1
  • Достапност: На залиха
  • 380 MKD
  • Без данок: 322 MKD