Diamant Plast Pro

Diamant Plast Pro


DIAMANT PLAST Pro dressing  - полимер за пластика (со Карнауба восок)


Дијамант ПЛАСТ про дресинг,  создава извонреден "свила" ефект на ентериерот, пластика и кожа , долготрајна заштита против прав (антистатик) 
ПРИДОБИВКИ
Штити и ги негува материјалите благодарение на полимерниот ефектот врз пластиката, во комбинација со негувачки ефект на Карнауба восок. Не ја променува бојата кај пластичните делови и не ја остава мрсна . УВА заштита од сонце , има изворедно пријатна миризба.


 Пакување: 750 мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 12918
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Diamant Plast Pro
  • Достапност: На залиха
  • 490 MKD
  • Без данок: 415 MKD