Fabric 3 in 1

Fabric 3 in 1

 3 in 1 Fabric - Средство за чистење ткаенина


• Ги отстранува маснотиите, дезинфекцира и чисти длабоко во ткаенината, дури и најделикатните видови на ткаенина
• Активната пена помага да се отстрани нечистотијата од влакна
• Го обновува и враќа автомобилскиот ентериер, елиминирање на непријатните миризби и траги од никотин
• Посебна формула која ѓи отстранува трагите на пијалаци, сладолед и сите видови на маснотии кои ќе се најдат на ткаенината и воедно има силно анти-бактериско дејство!
• Брз и лесен за користење
Упатство за употреба: Испрскај го производот на површината, остави неколку секунди да делува и истријте го со влажна крпа. 


Пакување 500мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 8026
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Fabric 3 in 1
  • Достапност: На залиха
  • 380 MKD
  • Без данок: 322 MKD